קהילה | פרוייקטים | גלריה | חברות בפארק

קרית גת הפכה למיקרוקוסמוס של הפעילות הכלכלית ומייצרת מנועי צמיחה. מפעל הייצור של סטרטסיס, מהווה הוכחה חיה למפעל הציוני, ומייצא 99% מהתוצר שלו, הוא מנוע של הכלכלה הישראלית. הגדלת הייצוא מביאה להגדלת הצמיחה שמביאה להגדלת העוגה התקציבית, וכך מתאפשר לנו להשקיע יותר בבריאות, חינוך ברווחה ובאזרחים.

ראש העיר אבירם דהרי סיפר על קיומה של קרית גת וציון חגיגות ה-60 לעיר בשנה הבאה המוצא את העיר בשיא הגשמת חזון בן גוריון בהתפתחות, בבניה למגורים ולתעשייה ולחיזוק תשתיות. "'הרוצה להחכים ידרים" כתוב במקורות וסטרטסיס בחרה לקבוע בקרית גת את משכנה ליד חברות גלובאליות אחרות חכמות שמצאו כאן את ביתם", ציין ראש העיר ואיחל לנוכחים שנה טובה.
דיוויד רייס, מנכ"ל סטרטסיס אמר בטקס "סטרטסיס בחרה להקים את המפעל החדש והמתקדם שלה בקרית גת, כחלק מאסטרטגית החברה ומחוייבותה לשימור התעשייה והייצור בישראל. המפעל החדש מצטרף למפעל החומרים של החברה שפועל בקריית גת משנת 2009. אין לי ספק, שהגדלת כושר הייצור שלנו והשקעתנו בבניית המפעל הינה הדבר הנכון לעשות בעת הזאת. המפעל החדש יאפשר לנו לענות על הביקושים הגדלים, ישפר את איכות הייצור ומעל לכל ישפר את סביבת העבודה של עובדי התפעול והייצור".

חברת סטרטסיס (נסד"ק: SSYS), יצרנית גלובלית מובילה של מדפסות תלת-ממד ופתרונות לבניית אב טיפוס וייצור, חונכת היום את המפעל המתקדם בעולם לייצור מדפסות תלת מימד בקרית גת. המפעל החדש ירכז את כל פעילות הייצור של החברה בישראל, הכוללת את מחלקות התפעול, הרכש, הלוגיסטיקה, היצור, האיכות, הנדסת היצור והמינהלה. במפעל החדש יועסקו מאות עובדים וספקים, המגיעים ברובם מאזור הדרום והשפלה.

המפעל החדש יגדיל את כושר הייצור של החברה וייתן מענה לביקושים הגדלים למדפסות תלת מימד וחומרים מתכלים בטכנולוגיית Poly-Jet. רובה המוחלט של פעילות הייצור מיועדת לייצוא.

חברת סטרטסיס מובילה בעולם מהפכה בתהליכי העיצוב והייצור של מוצרים במגוון רחב של תעשיות, ביניהן: תעשיית מוצרי צריכה ואלקטרוניקה התעופה והחלל, תעשיית הרכב, החינוך, מכשירי רפואה ורפואת שיניים, ספורט, צעצועים, עיצוב, אופנה, מוצרי לייף סטייל ועוד.

בדוחות הכספיים האחרונים של החברה (רבעון 2), דיווחה סטרטסיס על הכנסות שיא שהסתכמו בכ- 178.5 מיליון דולר, המשקפות צמיחה אורגנית של 35% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, וצמיחה של 51% ברווח הנקי המתואם (Non-GAAP) בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, שהסתכם ל- 28.0 מיליון דולר.
 
 
אודות סטרטסיס:
סטרטסיס (Stratasys Ltd.), המפעילה משרדים ראשיים בארה"ב (מינסוטה) ובישראל (רחובות), מייצרת מדפסות תלת ממד וכן חומרים לייצור של מודלים בתלת ממד. בבעלות החברה טכנולוגיות המוגנות בפטנטים - FDM®,PolyJet® ו-™WDM המאפשרות להדפיס מודלים בתלת-ממד וסדרות ייצור קצרות, ישירות מקבצי3D CAD  או תוכן תלת ממדי אחר. מערכות החברה כוללות מדפסות תלת ממד שולחניות, מגוון מערכות מקצועיות להדפסה בתלת-ממד, וכן מערכות הדפסה תלת ממד המיועדות לייצור דיגיטלי ישיר של מוצרים סופיים. לחברה מספר חברות בנות, וביניהן מייקרבוט (MakerBot) וסולידסקייפ (Solidscape), והיא מפעילה את RedEye, Harvest Technologies ו-Solid Concepts,חברות שירות יצור דיגיטלי באמצעות מדפסות תלת-ממד. החברה מעסיקה מעל 2500 עובדים והנה בעלת יותר מ-600 פטנטים ובקשות לפטנטים. כמו כן, החברה זכתה עד היום ביותר מ-25 פרסים על הטכנולוגיה וההובלה בתחום.  בקרו באתר החברה: www.stratasys.com או http://blog.stratasys.com
stratasys.jpg 

מערך הכשרה למנהלים בכירים בתעשייה - דרומה צפונה אקדמי
stratasys (סטרטסיס) ענקית מדפסות התלת מימד, חנכה בקרית גת את המפעל המתקדם בעולם לייצור מדפסות תלת מימד.
חברת 'שרותי אקולוגיה' תקים מפעל חדש בפארק התעשייה
מעוף- ההצלחה שלכם העסק שלנו
הגז הגיע לפארק התעשייה קרית גת
פרוייקטים בתעשייה
פתרונות מימון למפעלים קטנים ובינוניים
שאטל אל הפארק
מבנה י.ש. גת
הרחבת פארק התעשייה
חירבאת פאטוט
כניסה דרומית חדשה לפארק התעשייה
שידרוג תשתיות איזור תעשייה ותיק
מוקד מצלמות
פחי אשפה מוטמנים
כיכר שדרות האבץ
מפעלים מבפנים
תיירות תעשייתית
הנחת צינור PRMS
כל הזכויות שמורות לפארק התעשייה קרית גת
עיצוב גרפי : סטודיו מוזה  |   בניית אתרים : אולסי מערכות